The sïms 2-datadisky

29. listopadu 2007 v 14:29 |  Datadisky
The sims2- Noční život
Je to jeden z mnoha datadisků který EA game vydalo. V tomto datadisku máte možnost navštívt noční kluby, discotérky, různé bary a zajímavá místa kde se vaši simíci budou nevázaně bavit. Můžete i vačeho milovaného simíčka pozvat na rande. S tímto datadiskem získáváte i nové objekty do hry např. oblečení a zařízení do domu. V nočním centru se můžete seznámit i s upíry. Poznáte se snadno černé oblečení, špičaté zuby a smrtelně bílá pokožka. Pokud se chcete stát upíry i vy stačí se s něakým tím vampírem seznámit a poté si ho pozvat do bytu. Musíte sním trávit dostatek času a on Vás po něaké té době kousne do krku. Není to snadné tak jak se zdá protože normální simíci se upírů hrozně bojí. Tak Vám držím palce ať se Vám to povede. Originální datadisk stojí okolo 800,
The sims2- Domácí mazlíčci
Jedná se o to, že si do hry The sims2 můžete pořídit domácí mazlíčky, buť si je vytvoříte v sekci: Vytvořit domácnost, ale zde si vytvoříte pouze kočku nebo psa. Ostatní zvířátka si musíte koupit ve zverimexu. Koupit si můžete: Morčata nebo papoušky. Zvířátka si musíte vycvičit, jinak Vám z vašeho domu udělají kůlničku na dříví.
The sims2- Roční období
V tomto datadisku najdete všechna roční období. Jaro, léto, podzim, zima. Zase získáte nové objekty a oblečky. Celé se to točí hlavně kolem zahrady. Na zahradě máte neomezené množství akcí které můžete dělat: Pěstovat ovoce a zeleninu, starat se o kytičky, chytat světlušky, lovit ryby, stavět sněhuláky nebo se flákat u bazénu. Nezapomeňte ale také na různá nebezpečí spojená z počasím: Upály, podchlazení, zásahy blesků atd.
The sims2- Ve světě podnikání
V tomhle datadisku si pervektně zařádíte. Koupíte si tu obecní pozemek, postavíte si tu např. kavárničku, najmete zaměstnance a začnete vydělávat!!!!!! Můžete se povišovat nad zaměstnanci, zvišovat nebo znišovat plat, dávat výpovědi nebo přijímat nové a nové zaměstnance.
The Sims2- Universita:
Pošlete své simíky na unevirsitu!!!! Nabídněte jim vysokoškolský život. Chcte aby se vaši simíci nevázaně bavili na universitních večírcích? Aby měli lepší vzdělání? Lepší start do života? Tohle vše nabízí datadisk UNIVERSITA!!!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama